Операцію зроблено й настає завершальний етап на шляху до здоров’я – реабілітація. Це тривалий процес, який передусім залежить від пацієнта. За роки практики переконуюся, що саме його цілеспрямованість має вирішальну роль для результату.

Окрім лікаря, реабілітуватися допомагають реабілітолог, психолог, молодший медичний персонал, а також родина та друзі.

Це командна робота, і її мета – відновити функціональні показники та психоемоційний стан пацієнта, повернути його до звичного, повноцінного життя.

Наша команда

vrach 2 - Реабілітація

Сергій Миколайович Рець

Фахівець з фізичної реабілітації, кінезіолог

  • Учасник всеукраїнських науково-практичних конференцій «Реабілітація хворих з ураженнями опорно-рухового апарату»
  • Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання артроскопії, хірургії суглобів та спортивної травми»
  • Розробник комплексів гімнастичних і масажних вправ для проведення занять з лікувальної фізкультури і процедур з пацієнтами
vrach 1 - Реабілітація

Марина Олександрівна Суркіс

Практичний психолог, онкопсихолог, ВГО «Асоціації допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями», Національний інститут раку

  • Авторка статей у журналах Consilium Medicum, «Здоров’я України», «Красива і щаслива»
  • Авторка-укладачка брошур «Я буду жити», «Палітра почуттів», «Як пацієнту поводитися з лікарем», «Посібник з догляду за тяжкохворою людиною», «Пам’ятка про шкоду тютюнопаління», «Коли важко знайти потрібні слова»